Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd.
Dom

Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Chiny Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Qingdao Puhua Heavy Industrial Group została założona w 2006 roku, łącznie zarejestrowany kapitał ponad 8 500 000 dolarów, całkowita powierzchnia prawie 500 000 metrów kwadratowych. Grupa posiada cztery spółki zależne: Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd; Qingdao AMADA Numerical Control Technology Co., Ltd; Qingdao Puhua Dongjiu Heavy Industrial Machinery Co., Ltd i Qingdao Jichuan Automation Technology Co., Ltd.

  Przedsiębiorstwo Qingdao Puhua i Puhua Dongjiu koncentruje się na projektowaniu, badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży kabiny do piaskowania, urządzeń do obróbki piasku, linii do malowania, sprzętu ochrony środowiska, wszystkich rodzajów śrutownic, w tym typu haka, typu pasa gąsienicowego, typu rolkowego , rodzaj sieci trakcyjnej, rodzaj nawierzchni drogi itp. Wszystkie produkty przyjmują auto CAD, dostarczając produkty o najlepszych parametrach kosztowych w odlewnictwie, hutnictwie, przemyśle samochodowym, budownictwie okrętowym, budownictwie, maszynach górniczych i maszynach inżynieryjnych. Mogą również opierać się na wymaganiach użytkowników w zakresie projektowania i produkcji różnych niestandardowych maszyn odlewniczych, dostarczać usługi projektowania - produkcji - debugowania - szkolenia - w celu integracji projektów pod klucz.

  Firma Qingdao Amada i Jichuan zobowiązała się zaangażować w badania, rozwój, produkcję i sprzedaż maszyn CNC wykrawanych Servo sterowanych, hydraulicznych CNC wykrawarek rewolwerowych, specjalnych grubych płyt CNC wykrawarek, CNC wykrawarek podajnik maszyn, CNC nożyce, giętarki CNC i inny sprzęt przetwórczy. Maszyny są szeroko stosowane w zielonej energii, urządzeniach energetycznych, przemyśle samochodowym, maszynach inżynieryjnych, maszynach budowlanych i innych dziedzinach. Zyskały dobrą reputację na świecie dzięki konkurencyjnej cenie i najwyższej technologii.

 • OEM / ODM
  Posiadamy własne zaplecze do pracy nad Twoimi projektami ODM / OEM, nasi doświadczeni inżynierowie mogą zaprojektować maszyny na podstawie różnych wymagań. Wydajemy co najmniej dziesięć nowych produktów miesięcznie, aby sprostać najnowszym trendom rynkowym, i możemy łatwo realizować Twoje zamówienia masowe z roczną wydajnością ponad pięciuset zestawów maszyn. Aby zapewnić jakość, dysponujemy profesjonalnymi inspektorami jakości, którzy przeprowadzają surową kontrolę na każdym etapie, obejmującą kontrole wstępne, kontrole w trakcie procesu i kontrolę końcową. Wprowadziliśmy także zaawansowane urządzenia testujące, aby nasze produkty osiągały międzynarodowe standardy. Dzięki bogatemu doświadczeniu i znakomitym usługom, jesteśmy uznawani za niezawodnego dostawcę od wielu międzynarodowych nabywców. Nasze produkty osiągają wysoką sprzedaż zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, budujemy współpracę z SANY, Zoomlion, przemysłem okrętowym Chin i innymi firmami w Chinach, a nasze produkty eksportujemy do Europy, Ameryki Południowej i Północnej, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej i inny obszar, założeni agenci w USA, Rosji, Arabii Saudyjskiej, Iranie, Ukrainie, Wietnamie i innych krajach. Nasze produkty i usługi zyskały dobrą reputację i zaufanie klientów lokalnych i międzynarodowych. Aby skorzystać z naszego silnego projektu, rozwinąć możliwości i doskonałe usługi, skontaktuj się z nami już dziś! Będziemy szczerze tworzyć i dzielić się z Tobą sukcesami.

  1. maszyna dziurkacza

  2. strzelająca maszyna

 • R & D
  nasza firma zawsze poświęca się badaniom nowego produktu o wysokiej technologii.

Szczegóły kontaktu
Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Chang

Tel: 18766392788

Faks: 86-532-88189810

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)